Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
 

Menu
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Warunki dostawy

Nasze produkty dla gastronomii dostępne są w ofercie Bidfood Farutex

Zamówień przez system e-bidfood można dokonywać całodobowo, każdego dnia tygodnia. Dostawy realizowane są nawet w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

W celu uzyskania oferty prosimy o kontakt z koordynatorem projektu pizza – Patrykiem Bujaczem, tel. 797830697, e-mail: pbujacz@farutex.pl .

________________________________________________

Wysyłka zagraniczna:

Wir liefern wöchentlich direkt nach Berlin, Deutschland. Zahlung in Euro möglich. 

For other destinations contact us via email for prices. We ship with DPD and DPD priority. 

We speak English.

Parliamo Italiano.


Wysyłka na terenie Polski:

Darmowa wysyłka kurierem od 650 zł w pojemniku termiczny w suchym lodzie.

  • Grzecznościowo prosimy o nie wyrzucanie pojemników, które ponownie mogą zostać użyte i zgłaszanie nam zlecenie odbioru kilku pojemników kurierem.
  • Prosimy o złączenie pojemników folią stretch i umieszczenie listu przewozowego, który zostanie Państwu przesłany na wskazany email lub
  • Prosimy o przygotowanie pojemników przed przyjazdem kuriera. Kurier nigdy nie czeka, nalicza podjazd a ponowne zlecenie na tym samym liście przewozowym jest kłopotliwe i dodatkowo płatne.
  • Odpowiednio przygotowane przesyłki można również dostarczy do punktu odbioru DPD jeśli tak Państwu wygodniej. 

Wysyłki kurierskie zlecamy od poniedziałku do piątku. W piątek za dodatkową opłatą za sobotnią dostawę. Przesyłki są zabezpieczone tak aby przetrzymać do 48 godzin. DPD zazwyczaj dostarcza w następny dzień, ale nie gwarantuje tego, nawetw przypadku nadania w trybie next day.

.Produkt jest zabezpieczony pojemnikiem termicznym i suchym lodem. Jednak nie mamy wpływu w jakich warunkach transportowany jest towar przez firmę kurierską dlatego też klient zamawia towar z dostawą kurierem na własne ryzyko. Nie mamy też wpływu na godziny doreczeń i terminowosci dostaw dlatego prosimy klientów o zaakceptowanie ryzyka wynikajacego z opóźnienia dostaw

Zaraz po otrzymaniu przesyłki, bardzo prosimy o niezwłoczne rozpakowanie i umieszczenie towaru w odpowiedniej temperaturze według wskazań na opakowaniu


 

Koszt dostawy na terenie Wrocławia wynosi 30-50 złotych netto. Darmowa dostawa na terenie Wrocławia dla zamówień powyżej 450 zł.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl